Aeratory, wertykulatory

Aeratory to urządzenia napowietrzające trawnik poprzez nakłuwanie gleby specjalnymi rurkami lub kolcami. Wykonywany nim zabieg – aeracja – sprawia, że podłoże staje się „perforowane” i przez powstałe otwory powietrze dociera do jego głębszych warstw.

Wertykulator to narzędzie wyposażone w noże pionowo przecinające warstwę filcu i nacinające podłoże. Dzięki temu gleba zostaje rozluźniona i napowietrzona, woda dociera do korzeni, więc trawa rośnie i rozkrzewia się znacznie lepiej. Za pomocą wertykulatorów niszczymy też mchy i inne chwasty (głównie jednoroczne, płytko zakorzenione) zabierające trawie światło i substancje odżywcze.

Agroma to polski producent i dystrybutor profesjonalnego sprzętu ogrodniczego. Chcesz, aby twój ogród stał się magicznym miejscem, gdzie można odpocząć, zrelaksować się i przyjemnie spędzić wolny czas? Zainwestuj w proponowane urządzenia Agroma, które pomogą ci utrzymać tę niezwykłą przestrzeń w perfekcyjnym stanie. Doskonałej jakości wykonanie, precyzyjne wykończenie i oryginalny wygląd to zalety sprzętu marki Agroma.

Oferowane przez nas aeratory i wertykulatory sprawią, że pielęgnacja trawnika będzie prosta i szybka!


Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz