Czas realizacji zamówienia, formy wysyłki:
- wysyłka towaru za pośrednictwem firmy kurierskiej FEDEX;
- do Punktu Odbioru Sklepu Agroma S.A (odbiór osobisty).

Towary widoczne na stronie internetowej Sklepu są przygotowywane do wysyłki w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania przez pracownika Sklepu opłaty za zamówienie. Jest to czas, który upływa od zaksięgowania przez pracownika Sklepu opłaty za zamówienie do momentu przekazania zamówienia ze Sklepu do przewoźnika realizującego dostawę. Wyjątkiem są towary oznaczone adnotacją “Przedsprzedaż”, w opisie których podana jest przewidywana data wysyłki (przewidywana data wysyłki może ulec zmianie). Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji jest wysyłane po skompletowaniu dostępnych towarów zamówienia. Aktualny status zamówienia dostępny jest po zalogowaniu na konto Klienta w zakładce "Moje zamówienia". Termin skompletowania paczki określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.

Na terytorium Polski zamówienie może być dostarczone, według wyboru Klienta po przedpłacie lub za zaliczeniem pocztowym (za pobraniem).

Obecnie nie prowadzimy sprzedaży wysyłkowej poza terytorium Polski.

Ze względu na rodzaj towarów, Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy, czy wydłużenia czasu realizacji zamówienia, o czym Klient będzie poinformowany na stronie produktowej.

Maksymalny czas magazynowania zamówień wybranych z "odbiorem osobistym" w sklepie stacjonarnym wynosi jeden tydzień.

Koszt dostawy:

WIELKOŚĆ PRZESYŁKI PŁATNOŚĆ PRZELEWEM PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM
Paczka do 30 kg 16 zł brutto 20 zł brutto
Paczka powyżej 30 kg 25 zł brutto 40 zł brutto
Paleta do 100 kg 90 zł brutto 110 zł brutto
Paleta do 300 kg 120 zł brutto 150 zł brutto